top of page
 • Voucher to idealny pomysł na prezent lub rozwiązanie dla osób, które pragną mieć pierwszeństwo wyboru terminów warsztatowych. Voucher jest imienny, posiada indywidualny kod i można go wykorzystać w naszej pracowni przez 6 miesięcy. Wraz z zakupem prosimy o przesłanie informacji o imieniu osoby obdarowanej, która po otrzymaniu vouchera powinna skontaktować się z nami drogą mailową na adres: zakwas.warsztaty@gmail.com, aby otrzymać harmonogram nadchodzących warsztatów.

   

  Voucher otrzymuje się w formie pliku PDF lub wydrukowanego egzemplarza do odbioru osobistego (prosimy o zaznaczenie tego w treści zamówienia lub mailu). 

   

  W trakcie tego kursu poznasz podstawowe techniki lepienia. Wykorzystując je, wykonasz przynajmniej dwa naczynia użytkowe według własnego projektu. Prace są zdobione pigmentami, szkliwione bezbarwnym lub białym szkliwem i wypalane w temp. 1250 C. Nadają się do kontaktu z żywnością, mycia w zmywarce, a po zakończonym kursie stają się Twoją własnością. Kurs obejmuje cztery dwugodzinne spotkania, raz w tygodniu. Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie 7-8 osób (wraz z prowadzącą).

  Voucher - miesięczny kurs ceramiczny / podstawowe techniki lepienia

  390,00 złCena

   Powiązane produkty