top of page

Średniej wielkości talerz śniadaniowy. Lekki i cienkościenny.

 

Został ręcznie wykonany techniką odlewania masy do formy gipsowej z barwionej porcelany.  Pokryty jest bezbarwnym błyszczącym szkliwem tylko we wnątrz, co sprawia, że zewnętrzne naczynia jest satynowe i przyjemne w dotyku. Naczynie nadaje się do mycia w zmywarce a także używania w mikrofalówce.

 

Zdobienia na środku talerza wykonane są z kawałków białej porcelany będących odpadem w procesie odlewania. Dzięki naszej autorskiej metodzie są natychmiast wykorzystywane i tworzą zdobienia przypominające chmury na niebie.

Jako projektanci zwracamy uwagę na otaczające nas środowisko i zjawiska, lubimy gdy nasze produkty w mniej lub bardziej zaangażowany sposób o tym stanie przypominają. Spontanicznym pomysłem zaczęliśmy zdobić naczynia odzwierciedlając kolor i stan nieba, powietrza w mieście w zależności od pory roku. Tak powstała zimowa seria SMOG, która w okresie wiosenno-letnim zamienia się na serię NIEBKO - gloryfikując i podkreślając piękno oraz bajkowość ciepłego, wieczornego nieba. Mamy nadzieję, że te naczynia skłonią Was do częstszego patrzenia w niebko – dla odpoczynku, relaksu, oddechu. 

 

Średnica: 22 cm

Technika produkcji: odlew z formy gipsowej

Materiał: barwiona porcelana

Talerz śniadaniowy NIEBKO

90,00 złCena

    Powiązane produkty