top of page
 • Produkt powstał w ramach MANUBA kolekcja GDD 2020.

   

  Mydlarz to zestaw stworzony na potrzeby budowania relacji ze swoim ciałem oraz podnoszenia świadomości związanej z obiegiem zamkniętym.

   

  Całość składa się z pojemnika z pokrywką toczonego na kole garncarskim oraz porcelanowego masażera z funkcją mydelniczki. Wszystkie elementy tworzą jeden spójny obiekt, po rozłożeniu mogą jednak funkcjonować niezależnie. Dolna część naczynia daje możliwość gromadzenia resztek mydła. Pokrywka jest jednocześnie formą do robienia nowych mydeł (cały proces jest wyjaśniony w prostej instrukcji). Z kolei masażer do ciała spełnia również funkcję klasycznej mydelniczki. Praca nad zestawem opierała się o przekrojowe połączenie tradycyjnych technik garncarskich z wykorzystaniem druku 3D.

   

  Projekt został zaprojektowany na potrzeby festiwalu Gdynia Design Days 2020, którego Organizatorem jest Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia | Centrum Designu.

   

  Dodatkowo, dzięki możliwości mycia w zmywarce, codzienny rytuał staje się jeszcze wygodniejsze. Mydlarze jest łatwy w utrzymaniu czystości. 

   

  Materiał: porcelana / szamot 

  Technika produkcji: koło garncarskie / odlew

   

  Mydlarz

  220,00 złCena
  Wyprzedane

   Powiązane produkty