top of page
 • Średniej wielkości kubek, który dobrze sprawdzi się zarówno  przy ciepłych napojach (kawa, herbata) ale też sokach, wodzie czy koktajlach.

  Wykonany z porcelany (białej lub barwionej w masie) z dodtakiem zmielonej skały bazaltowej. Formowany ręcznie na kole garncarskim. Pokryty jest bezbarwnym błyszczącym szkliwem  tylko w środku co sprawia, że zewnętrzne naczynia jest satynowe i przyjemne w dotyku. Dzięki lekko pogrubionej dolnej części kubek zyskuje na wytrzymałości i odpowiednio izoluje ciepłe napoje. Naczynie nadaje się do mycia w zmywarce a także używania w mikrofalówce.

   

  To kolejny kubek z naszej rodziny PopUp. Tym razem wyróżnia go ozdobny efekt mieszania ze sobą różnokolorowej porcelany. Jako projektanci zwracamy uwagę na otaczające nas środowisko i zjawiska, lubimy gdy nasze produkty w mniej lub bardziej zaangażowany sposób o tym stanie przypominają. Spontanicznym pomysłem zaczęliśmy zdobić naczynia toczone na kole odzwierciedlając kolor i stan nieba, powietrza w mieście w zależności od pory roku. Tak powstała zimowa seria SMOG, która w okresie wiosenno-letnim zamienia się na serię NIEBKO.

   

  Pojemność:  200 ml

  Materiał: barwiona porcelana z dodatkiem bazaltu

  Technika produkcji: koło garncarskie

   

  Ze względu na charakter wykonania, każde naczynie jest unikatowe, a pojemności poszczególnych z nich mogą nieznacznie różnić się od tych podanych w opisie.

  Kubek PopUp SMOG / 200 ml

  85,00 złCena
  Wyprzedane

   Powiązane produkty