top of page
 • Voucher to idealny pomysł na prezent lub rozwiązanie dla osób, które pragną mieć pierwszeństwo wyboru terminów warsztatowych. Voucher jest imienny, posiada indywidualny kod i można go wykorzystać w naszej pracowni przez 6 miesięcy. Wraz z zakupem prosimy o przesłanie informacji o imieniu osoby obdarowanej, która po otrzymaniu vouchera powinna skontaktować się z nami drogą mailową na adres: zakwas.warsztaty@gmail.com, aby otrzymać harmonogram nadchodzących warsztatów.

   

  Voucher otrzymuje się w formie pliku PDF lub wydrukowanego egzemplarza do odbioru osobistego (prosimy o zaznaczenie tego w treści zamówienia lub mailu). 

   

  W czasie dwóch spotkań poznasz podstawowe techniki lepienia ceramiki z ręki i wykorzystasz je do stworzenia własnej pracy. Na pierwszym spotkaniu lepimy, na drugim zdobimy nasze obiekty farbami podszkliwnymi i pokrywamy transparentnym bądź białym szkliwem. Prace zostaną wypalone w temperaturze 1250 stopni dzięki czemu będą nadawały się do kontaktu z żywnością i mycia w zmywarce.

  Voucher - skrócony kurs podstawowych technik lepienia ceramiki

  280,00 złCena

   Powiązane produkty