top of page
 • Voucher to idealny pomysł na prezent lub rozwiązanie dla osób, które pragną mieć pierwszeństwo wyboru terminów warsztatowych. Voucher jest imienny, posiada indywidualny kod i można go wykorzystać w naszej pracowni przez 6 miesięcy. Wraz z zakupem prosimy o przesłanie informacji o imieniu osoby obdarowanej, która po otrzymaniu vouchera powinna skontaktować się z nami drogą mailową na adres: zakwas.warsztaty@gmail.com, aby otrzymać harmonogram nadchodzących warsztatów.

   

  Voucher otrzymuje się w formie pliku PDF lub wydrukowanego egzemplarza do odbioru osobistego (prosimy o zaznaczenie tego w treści zamówienia lub mailu). 

   

  W ramach cotygodniowych spotkań w kameralnym gronie poznasz podstawy pracy na kole. Od przygotowania masy, przez centrowanie, toczenie, aż po obtaczanie i zdobienie własnych wyrobów. Efektem kursu będą przynajmniej dwie, wytoczone przez Ciebie prace. Istnieje również możliwość przedłużenia kursu o kolejny miesiąc na zasadzie wynajmu dostępu do koła i infrastruktury pracowni. Grupa się składa z 3 osób + prowadząca.

  Voucher - miesięczny kurs toczenia na kole garncarskim

  510,00 złCena

   Powiązane produkty