top of page
 • Voucher to idealny pomysł na prezent lub rozwiązanie dla osób, które pragną mieć pierwszeństwo wyboru terminów warsztatowych. Voucher jest imienny, posiada indywidualny kod i można go wykorzystać w naszej pracowni przez 6 miesięcy. Wraz z zakupem prosimy o przesłanie informacji o imieniu osoby obdarowanej, która po otrzymaniu vouchera powinna skontaktować się z nami drogą mailową na adres: zakwas.warsztaty@gmail.com, aby otrzymać harmonogram nadchodzących warsztatów.

   

  Voucher otrzymuje się w formie pliku PDF lub wydrukowanego egzemplarza do odbioru osobistego (prosimy o zaznaczenie tego w treści zamówienia lub mailu). 

   

  "Koło na start" to intensywny 2,5-godzinny warsztat toczenia na kole garncarskim i doskonała propozycja, dla tych którzy chcą spróbować na czym polega ta niezwykła technika formowania gliny.  Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę na temat centrowania, wyciskania i formowania gliny pod czujnym okiem doświadczonej instruktorki. To jednorazowe spotkanie może być dobrą rozgrzewką przed rozpoczęciem miesięcznego kursu garncarskiego lub przyjemną formą eksperymentowania i odkrywania pracy z gliną w nowej formie.

  Voucher - Koło na start - warsztat toczenia na kole garncarskim

  210,00 złCena

   Powiązane produkty