top of page

Praca

Pracuj z Nami!

W związku z rozwojem naszej spółdzielni poszukujemy osób do pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego do 18 września 2022 na adres mejlowy: zakwas.studio@gmail.com

0broszki_insta_2-400_Obszar roboczy 1_ed

OBSŁUGA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Jak dotąd udawało się łączyć naszą pasję z pracą biurową, ale potrzebujemy świeżej i kreatywnej głowy do pomocy. Jesteśmy wciąż niewielkim zespołem, w którym dbamy o komfort ale i jakość pracy. Rozwijamy się dość szybko, co sprawia, że zdarza się nam chaotyczny dzień, ale dzięki Tobie będzie ich coraz mniej :)

Co oferujemy:

  • 26 zł brutto / h

  • czas pracy to około 40 - 60 godzin w skali miesiąca (w listopadzie i w grudniu zwiększona ilość pracy ze względu na specyfikę branży)

  • okres próbny (2 miesiące) umowa zlecenia + późniejsze przejście na umowę o pracę / spółdzielczą umowę o pracę (wedle potrzeby)

  • po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej

  • chętnie wprowadzimy Cię w tajniki pracy z ceramiką i wyposażymy w całą naszą wiedzę i doświadczenie

  • możliwość członkostwa w Spółdzielni Socjalnej Zakwas

Co wchodzi w zakres zadań:

  • koordynacja naboru na warsztaty ceramiczne + kontakt z klientem w sprawie warsztatów

  • kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym

  • prowadzenie sklepu online

  • wysyłka zamówień

  • obsługa social mediów (FB + IG)

  • docelowo wsparcie w zadaniach administracyjnych

Czego oczekujemy oraz co byłoby mile widziane:

  • przede wszystkim otwartości i kreatywności

  • skrupulatności i terminowości w wykonywaniu obowiązków

  • lekkości i swobody w komunikacji z drugą osobą, podstawy copywritingu

  • dyspozycyjności do pracy rano (ok. 1h) i popołudniu (min. 1 h)

  • zaradności w codziennych drobnych kwestiach dotyczących samodzielnej pracy

  • bardzo mile widziane byłoby doświadczenie związane z obsługą klienta oraz podstawową obsługa Photoshopa,  Illustratora i pakietu Office. Jeśli jeszcze do tego posiadasz prawo jazdy kat. B to jest fenomenalnie.

  • Facebook
  • Instagram